Wynajem aut

Tani Wynajem Aut w Krakowie

Lotnisko Balice Airport

Oferujemy wynajem aut w jednej z najważniejszych europejskich metropolii. Kraków to malownicze miasto o bogatej historii, niegdyś stolica kraju. Pełne zabytków i dzieł sztuki znanych artystów. Jedno z nielicznych miast ocalonych przed zniszczeniem pod zaborami. Cenisz niezależność? Właśnie to chcemy zapewnić naszym odbiorcom, taksówki i komunikacja miejska mogą odejść w niepamięć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy podstawienie i odbiór samochodu za jedynie 29 złoty lub w przypadku najmu na okres 4 dni i więcej – za darmo.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

TOPCARS - Wypożyczalnia samochodów Kraków

Posiadamy bogatą flotę samochodów różnych segmentów, od małych kompaktowych miejskich samochodów po miniVANy i busy 9-cioosobowe. Ceny wynajmu uzależnione są od okresu wynajmu. Dłuższy wynajem pozwala na uzyskanie korzystniejszej stawki dobowej. Nasza firma oferuje różnego rodzaju akcesoria do wynajmowanego pojazdu w przystępnych cenach: nawigacja GPS, fotelik w dwóch wariantach (9-18 kg lub 18-36 kg) lub podkładka dla dziecka to akcesoria, które oferujemy w cenie 10 zł/dobę. Jeśli wynajem trwa powyżej 14 dni – są one bezpłatne.
 
Wybierając najem krótkoterminowy nie musisz martwić się o uciekające kilometry, nie stosujemy praktyki limitu kilometrów, a najemca pojazdu może udać się do dowolnego zakątku kraju bez ukrytych opłat. Wynajmowanym pojazdem można poruszać się także w krajach należących do Unii Europejskiej. Zgoda na wyjazd poza granice Polski jest płatna i wiąże się z kosztem w wysokości 100 PLN. Nie pobieramy kaucji za wyjątkiem najmu pojazdów z grupy cenowej E (premium) – BMW 520D.
 
Warunki wynajmu TOPCARS – wynajem samochodów Kraków
Osoba decydująca się na wynajem samochodu w naszej firmie musi mieć ukończone 21 lat oraz przynajmniej od roku posiadać ważne prawo jazdy. Należność za wynajem samochodu pobieramy z góry za cały okres przy wydawaniu pojazdu i podpisaniu umowy jego najmu. Nie pobieramy gotówki dlatego też płatności muszą być realizowane własną, imienną kartą debetową lub kredytową. Nie wymagamy jednak karty kredytowej!
 
Kontakt i promocje
Kontakt z Nami oraz dokonanie rezerwacji jest bardzo proste i możliwe wieloma kanałami. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta odbywa się przez: e-mail: biuro@topcars24.pl, formularz on-line, telefonicznie pod numerem: +48 731 739 351 lub przez formularz rezerwacji pojazdu dostępny na naszej stronie internetowej. Posiadamy również fanpage na facebook’u. Ceniąc współpracę z Naszymi stałymi Klientami oferujemy praktycznie cały czas różnego rodzaju karty rabatowe, bony i kody promocyjne udostępniane na naszym FB lub w wiadomościach mailowych.
 
 
Lotnisko w Krakowie, to nowoczesny port lotniczy, gdzie pasażerowie mogą liczyć na kompleksową usługę. Nic wiec dziwnego, że w takim miejscu jak to, powstała wypożyczalnia samochodów Kraków Balice. To rozwiązanie, które wychodzi na przeciwko potrzebom tych, wszystkich, którzy goszczą w Krakowie i okolicach i chcą cieszyć się niczym nie skrepowaną swobodą w przemieszczaniu się. Wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie Balicach to również najlepszy i najskuteczniejszy sposób aby dostać się do hotelu czy na umówione spotkanie. Pozwala na niezależność i dowolne planowanie poszczególnych etapów pobytu w mieście bez oglądania się na transport publiczny czy konieczność korzystania z taksówek.

Wynajem Auta na Lotnisku w Krakowie

Wynajem auta na lotnisku w Krakowie Balicach nie stanowi najmniejszego problemu. Wypożyczalnia mieści się niedaleko portu lotniczego, dlatego też nawet przeniesienie dość dużego bagażu odbędzie się sprawnie i bez problemu. Wszystkie formalności zredukowane są do niezbędnego minimum, tak by klient szybko mógł skorzystać z wybranego przez siebie samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, pozwala na dokonanie wstępnej rezerwacji za pomocą Internetu. Jest to duże ułatwienie, bo klient, jeszcze przed przylotem do Balic, może wstępnie określić jaki samochód i na jaki okres wypożyczenia go interesuje.

Wypożyczalnia aut lotnisko Kraków Balice daje także możliwość zwrócenia wypożyczonego samochodu w określonym, umówionym wcześniej punkcie w mieście, co niewątpliwie jest dużym ułatwieniem dla klientów.

Wynajem Samochodów Kraków Balice