Kraków Paryż easyJet

Tanie Loty Kraków – Paryż.

Przeloty Easy Jet z Krakowa do Paryża

Kraków jest jednym z ważniejszych ośrodków kulturowych, naukowych i przemysłowych w naszym kraju. Jednocześnie miasto to ma do zaoferowania turyście wiele pięknych zabytków, reprezentujących różnorakie style architektoniczne. Do Krakowa dojechać można samochodem, pociągiem, bądź dolecieć samolotem na pobliskie lotnisko w Krakowie Balicach. Z kolei z lotniska do centrum miasta dotrzeć można z wykorzystaniem jednej z dwóch linii autobusowych nr 208 lub 292, taksówki, kolejki, której przystanek zlokalizowany jest nieopodal terminala międzynarodowego, bądź samochodu własnego lub wypożyczonego. Z kolei komunikację wewnątrz lotniska zapewnia bezpłatny Airport Shuttle Bus.

Sprzedaż Biletów Lotniczych easyJet
Przeloty do Paryża i Krakowa

801 005 059
32 728 30 95

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Linie Lotnicze Kraków - Paryż

Paryż natomiast jest stolicą i zarazem największym miastem Francji, a także ważną aglomeracją miejską w całej Unii Europejskiej. Stanowi zatem ważny punkt docelowy dla podróżujących zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Stad też tanie linie lotnicze uruchomiły tani przelot na trasie z Krakowa do Paryża. Samoloty tanich linii lotniczych Easy Jet realizując ten rejs korzystają z usług największego portu lotniczego we Francji im. Charles de Gaulle’a położonego 23 km na północ od centrum Paryża. Szybka komunikację lotniska z miastem zapewnia pobliska autostrada A1. Ponadto miasto z portem lotniczych połączone jest linią kolejową RER B, a także linią superszybkiego pociągu TGV, którym dotrzeć można także do innych zakątków Francji. Port lotniczy składa się z trzech głównych terminali, podzielonych na mniejsze. Kupując tani bilet na tani przelot na trasie Kraków – Paryż, należy przygotować się na lot trwający planowo dwie godziny i kwadrans. Oprócz tanich linii lotniczych, połączenie na trasie z Krakowa do Francji w swej ofercie przestawiają także linie regularne PLL LOT. Różnicę stanowi cena biletu, która w momencie wyboru lotu liniami alternatywnymi może być nawet dwukrotnie wyższa.

Tanie linie lotnicze Easy Jet należą do wiodących przewoźników oferujących tanie bilety na tanie loty i przeloty pomiędzy wieloma krajami Europy. Firma Easy Jet, oprócz tanich lotów i przelotów, oferuje także swoim pasażerom dodatkowe usługi, takie jak: zakwaterowanie, ubezpieczenie czy wynajem samochodu. Główne założenia polityki firmy skupiają się wokół zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom, a także punktualności lotów. Flota tanich linii lotniczych Easy Jest składa się zaś z nowoczesnych samolotów Airbus oraz Boeing. W Polsce swoją bazę docelową samoloty tychże tanich linii mają w Krakowie oraz w Warszawie.