Parking Kraków Balice

Parking Lotnisko Kraków Balice

Parking przy lotnisku Kraków Balice jest obecnie jedną z ważniejszych miejsc na które podróżujący zwracają uwagę, kiedy planują podróż samolotem. Już nie tylko wystarczy sprawdzić lot, zarezerwować bilet, kupić bilet lotniczy, ale coraz częściej podróżni latający samolotami pytają o dostępność parkingu samochodowego i czy dane lotnisko ma swój parking samochodowy czy też nie. Parking samochodowy przy lotnisku jest niezwykle wygodny zwłaszcza dla podróżujących w interesach bądź innych zazwyczaj krótkich wyjazdach, kiedy to nie musimy fatygować rodziny by po nas przyjeżdżali bądź wymyślać innego sposobu organizowania sobie przyjazdu na lotnisko i z lotniska. Oczywiście wiele osób korzysta z taxi, (taxi na lotniskach nie brakuje) jest to jednak wygodna usługa dla podróżnych, którzy mieszkają blisko lotniska, przede wszystkim ze względu na koszty. Ci podróżni zaś, którym podróż samolotem łączy się jeszcze z dłuższą wyprawą samochodową, parking przy lotnisku daje niezwykłą wygodę i komfort w podróżowaniu. Podobnie sprawa się ma z wypożyczalnią samochodów, kiedy po przylocie do danego kraju czy miasta, znamy go na tyle dobrze, że możemy pozwolić sobie na wypożyczenie auta, które też coraz częściej oferują wypożyczalnie aut usytuowane przy lotniskach.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Parking Lotnisko Kraków

Jeżeli chodzi o Lotnisko Kraków i parking przy lotnisku to mamy do wyboru kilka. Warto tez wiedzieć, że Lotnisko w Krakowie ma też dobrze połączenie z centrum miasta dostając się tam albo autobusami miejskimi (kursują dwa takie autobusy lotnisko Kraków Balice – Kraków – autobus 192 i 208), bądź taxi. Przy lotnisku znajduje się także wypożyczalnia samochodów. Lotnisko Kraków Balice z centrum Krakowa łączy także linia kolejowa dojeżdżająca do stacji Kraków Główny. Pociąg z lotniska kursuje przeciętnie co 30 minut. A bilet można kupić w pociągu. Można liczyć także na specjalne transfery, które zawiozą nas w dowolne miejsce. Transfery te można także zamawiać on-line.

Parking przy lotnisku Kraków Balice:

1. Parking Błękitny w Balicach. Najtańszy parking przy lotnisku Balice, strzeżony 24 godz., odległość parkingu od terminalu to tylko 150 metrów. Ceny na parkingu Błękitnym przy lotnisku Balice kształtują się następująco: 1 godzina 3 zł, pierwsza doba 20 zł, każda kolejna doba 10 zł.
Parking Błękitny Lotnisko Kraków Balice
Ul. Olszanicka 174


2. Parking na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice, całodobowy na 756 miejsc, zarówno dla samochodów osobowych jak i parking dla autobusów. Cennik: do godziny – 5 zł, pierwsza doba 40 zł, druga doba 40 zł, każda następna doba 20 zł.
Parking Kraków Balice