Loty Kraków Dortmund

Kraków – Dortmund – tanie przeloty Easy Jet.

KRK – DTM

Lot z Krakowa do Dortmundu trwa zaledwie około 1h 40 min. Tanie bilety Easy Jet, łatwa i szybka rezerwacja biletów w naszym systemie, wszystko to sprawi, ze Twoja podróż od początku będzie przyjemna. Nie musisz już tracić czasu na szukanie innych stron internetowych i serwisów sprzedających tanie bilety lotnicze. Lepszego nie znajdziesz. Z nami bezpiecznie i szybki kupisz swój bilet, za który zapłacić możesz nie tylko kartą kredytową, ale i przelewem, a nawet gotówką.

Sprzedaż Biletów Lotniczych easyJet
Przeloty do Dortmundu i Krakowa
801 005 059
32 728 30 95

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Loty Kraków - Dortmund - Kraków

Jeśli interesuje Cie przelot z Krakowa do Dortmundu, albo z Dortmundu do Krakowa nie zastanawiaj się, tylko rezerwuj już teraz. Im wcześniej zarezerwujesz swój bilet tym będzie tańszy. Zaoszczędzisz swoje pieniądze już teraz. Rezerwacji możesz dokonać samodzielnie w formularzu poniżej, lub zadzwoń na naszą infolinię. My zrobimy resztę za Ciebie tak, abyś był zadowolony. Infolinia: 0801 005 059, TYLKO 0,35 zł/min z VAT lub z komórki 032 728 30 95 – koszt wg stawki operatora.
 
Samoloty na trasie Kraków Dortmund odlatują parę razy w tygodniu. Easy Jet, brytyjskie tanie linie lotnicze zapewniają najtańsze przeloty do Dortmundu.
Lotnisko Dortmund (Dortmund Airport) położone jest około 16 km od centrum Dortmundu, w Zagłębiu Rury w Niemczech. Położenie: 51°31’05.93″ N 07°36’44.07″ E. Przy lotnisku w Dortmundzie znajdują się parkingi długo i krótkoterminowe. Są zarówno parkingi zadaszone jak i miejsca parkingowe. Ponieważ lotnisko leży zaraz przy autostradzie A 40 lub A 44 dojazd autem na lotnisko nie sprawia najmniejszych problemów.
 
Jadąc taksówką na lotnisko zatrzyma się ona tuż przed terminalem nr I, na I poziomie, skąd jest bezpośrednie dojście na odprawę. Dla przylatujących taxi znajduje się przy wyjściu z hali przylotów. Na lotnisku znajduje się także wypożyczalnia samochodów, a właściwie kilka.
Linie lotnicze operujące w Porcie Lotniczym Dortmund: Air Berlin, Atlasjet, Blue Wings, Bułgarian Air, Easy Jet, Germania, Germanwings, Inter Airlines, Nouvelair, Pegasus Airlines, Sky Airlines, Sun Express, Turkauz, Wizz Air.
Miasta Polski do których latają samoloty rożnych linii lotniczych z Dortmundu: do Katowic Wizz Air, do Warszawy Wizz Air, Wrocław Wizz Air, Gdańsk Wizz Air.
 
Skorzystaj z tanich biletów lotniczych jakie oferujemy w naszym serwisie. Dokądkolwiek lecisz, u nas kupuj bilety lotnicze a będziesz zadowolony. Zapraszamy.