Bilety Centralwings

Przeloty Kraków Paryż

Tanie Linie Lotnicze Transavia

Paryż – jedno z najbardziej popularnych miast pod względem turystycznym w Europie. Około 30 milionów turystów rocznie odwiedza Paryż. Paryż to stolica i zarazem największe miasto Francji. Samoloty do Paryża odlatują z Krakowa. Połączenie realizowane jest dzięki liniom lotniczym Transavia.

Transavia to linia lotnicza z Holandii, a jej główna siedzibą jest Amsterdam. Transawia ma swoje bazy także w Rotterdamie, Eindhoven oraz na lotnisku w Paryżu Orly. Lot liniami lotniczymi Transavia z Krakowa do Paryża Orly oraz na trasie Paryż Orly – Kraków trwa 2 godziny i piętnaście minut.

Holenderskie linie lotnicze Transavia oferują tanie bilety lotnicze do Paryża. Dzięki możliwości kupna biletu z dużym wyprzedzeniem mamy okazję zakupić bilety po bardzo atrakcyjnych cenach.

Przeloty do Paryża czy z Paryża do Polski to dość popularna trasa. Samoloty do Paryża latają zarówno z turystami, jak i osobami latającymi w tym kierunku do pracy na emigracji. Transport tanimi liniami lotniczymi jest dziś bardziej opłacalny, bezpieczniejszy i szybszy niż innymi środkami komunikacji.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Sprzedaż Biletów Lotniczych Transavia
Przeloty do Paryża i Krakowa

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych Kraków Paryż, rezerwacji dokonać można samodzielnie na naszej stronie internetowej bądź poprzez naszą infolinię, która jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20. Numer naszej infolinii to: 801 005 059. Koszt połączenia: 35 groszy za minutę z VAT. Infolinia dla osób z zagranicy lub z tel. komórkowego: +48 32 728 30 95. Koszt połączenia wg stawki Waszego operatora.

Konsultanci doradzą Państwu najkorzystniejszy lot na wybranej trasie, formę płatności i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Paryż to miasto atrakcyjne dla turystów o każdej porze roku. Zarówno weekendowe przeloty do Paryża jak i dłuższe wakacyjne pobyty są stale popularne a podróżnych na tej trasie nie brakuje.

Lotnisko Paryż Orly to jedno z trzech lotnisk w Paryżu. Położone jest tylko 14 kilometrów od centrum Paryża. Posiada dwa dobrze zorganizowane terminale.

Z Krakowa do Paryża latają także samoloty innej taniej linii lotniczej. Jest Easy Jet. Easy Jet oferuje połączenia Kraków Paryż z tym, że samoloty Easy Jet lądują nie na lotnisku Orly tylko na lotnisku Paryż Charles de Gaulle.